Z przyjemnością informujemy, iż XXVII Konferencja Naukowa Postępy w Ginekologii Onkologicznej odbędzie się w Bachleda Hotel Kasprowy w Zakopanem. To czterogwiazdkowy hotel położony na zboczu Polany Szymoszkowej u stóp Gubałówki, zaledwie kilometr od Krupówek. Od prawie 50 lat przyciąga zarówno turystycznych jak i konferencyjnych gości. Oferuje najwyższą jakość usług oraz niezapomniane widoki. Doskonała kuchnia, gustownie urządzone pokoje i apartamenty, wielofunkcyjne, nowoczesne sale konferencyjne, rozległa przestrzeń wystawiennicza, sale restauracyjne oraz komfortowe zaplecze techniczne to właśnie te elementy, które wyróżniają hotel wśród zakopiańskich obiektów oraz sprawiają, że każdy pobyt zapada na długo w pamięci uczestników. Obiekt zyskał nowe oblicze dzięki gruntownej przebudowie lobby, sal konferencyjnych, restauracji oraz większości pokoi, przez co zachwyca jeszcze bardziej oraz pozwala na zorganizowanie każdego wydarzenia - począwszy od konferencji, poprzez integrację połączoną ze szkoleniem, zakończywszy na targach czy występach muzycznych. Planowane są dalsze inwestycje podnoszące jakość świadczonych usług i komfort gości.
Dla uczestników XXVII Konferencji Postępy w Ginekologii Onkologicznej przewidziane są atrakcyjne rabaty na zakwaterowanie. Rezerwacji noclegu można dokonać w formularzu rejestracyjnym.

Bachleda Hotel Kasprowy
ul. Szymaszkowa 1
34-500 Zakopane

 
Oferta zakwaterowania dla uczestników Konferencji
Zachęcamy do rezerwacji zakwaterowania na dwie doby 14-16.09.2023 r. ponieważ obrady kończą się w późnych godzinach wieczornych.
Liczba miejsc noclegowych ograniczona

POKOJE STANDARD

pokój 1-osobowy: 395 zł/brutto/doba/ze śniadaniem
pokój 2-osobowy: 475 zł/brutto/doba/ze śniadaniem
cena za pokój (nie za miejsce w pokoju)

Rezerwacji można dokonać w formularzu rejestracyjnym

POKOJE DELUXE

pokój 1-osobowy485 zł/brutto/doba/ze śniadaniem
pokój 2-osobowy: 565 zł/brutto/doba/ze śniadaniem
cena za pokój (nie za miejsce w pokoju)

Rezerwacji można dokonać w formularzu rejestracyjnym


WAŻNE INFORMACJE

Doba hotelowa: 16:00 - 12:00
Potwierdzenie rezerwacji - rezerwacja noclegu jest gwarantowana wyłącznie po terminowym uregulowaniu należności oraz otrzymaniu mailowego potwierdzenia od Organizatora.
Parking płatny indywidualnie - brak możliwości rezerwacji


Rezerwacji zakwaterowania należy dokonać w formularzu rejestracyjnym.
Osoby, które zarejestrowały się bez rezerwacji noclegu, a są zainteresowane zakwaterowaniem w miejscu Konferencji prosimy o kontakt mailowy

Chcę zarezerwować nocleg